IT Specialist - II linia wsparcia monitoring

Gliwice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-48488

Dla naszego Klienta, szwedzkiej spółki IT Services, poszukujemy osoby na stanowisko IT Specialist, która dołączy do zespołu Monitoring Administratorów.

Praca polegać będzie na :
- analizie i zdalnym rozwiązywaniu złożonych incydentów w zakresie II linii wsparcia (systemy, sieci, aplikacje)
- identyfikacji, diagnozie oraz reagowaniu na problemy wspólnie z administratorami oraz specjalistami IT
- uczestnictwie w projektach międzynarodowych
- poprawie i usprawnianiu codziennych działań

Wymagania:
- wykształcenie wyższe licencjackie (informatyka lub pokrewne preferowane)
- minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym ze wsparciem technicznym
- minimum podstawowa wiedza w zakresie serwerów, sieci i aplikacji
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- gotowość do pracy zmianowej (7-19/19-7)

Korzyści:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- budżet na szkolenia
- konkurencyjne wynagrodzenie (w oparciu o rynek śląski)
- szeroki pakiet socjalny (m.in. opieka zdrowotna, karta multisport)

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości