IT Site Support Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

·        Diagnostyka, naprawa software oraz hardware

·        Wsparcie techniczne pracowników wewnętrznych

·        Instalacja oprogramowań, konfiguracja oraz aktualizacja

·        Przygotowanie stanowisk pracy dla nowych pracowników (w tym instalacja sprzętu)

Wymagania

·      Doświadczenie w strukturach IT- mile widziane

·        Wykształcenie kierunkowe- mile widziane

·        Dobra znajomość sprzętu komputerowego- PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7,8,10 MS Office) oraz podzespoły

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2 (kontakt z przełożonym w języku angielskim)

Oferta

·        Praca w godzinach biznesowych 9-17 poniedziałek-piątek

·        Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz Medicover

·        Wynagrodzenie w wysokości 4300-6000 zł brutto/msc (w zależności od  doświadczenia)

·        Zatrudnienie od "zaraz"

·        Dogodna lokalizacja zaraz przy przyjściu z metra Rondo Daszyńskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials