IT Service Desk Specialist with Finnish

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Konsulting

Dla naszego klienta, który jest globalnym liderem i dostawcą usług logistycznych na świecie poszukujemy osób z językiem fińskim na stanowisko IT Service Desk Specialist w Warszawie.

Obowiązki:

  • Zapewnianie poprawnego funkcjonowania systemów
  • Nadzór i utrzymanie systemów, serwisów informatycznych i aplikacji klientów
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
  • Określanie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka fińskiego (min B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Service Now, Remedy, HP SM

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę i rozwój w międzynarodowym zespole
  • Biznesowe godziny pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT
  • Rozwijanie umiejętności językowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, szkolenia z zakresu IT
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.