IT Senior Specialist / Administrator

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za Administrację Infrastrukturą IT w całym przedsiębiorstwie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest uznana Spółka z sektora nieruchomości prywatnych.

Opis stanowiska

  • Rozbudowa i administracja istniejącą infrastrukturą IT oraz wdrożenia nowych usług
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących konfiguracji Windows, sieci W/LAN
  • Wsparcie techniczne pracowników w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT
  • Przygotowywanie stacji roboczych wg ustalonego standardu
  • Tworzenie skryptów automatyzujących codzienne zadania administracyjne
  • Prowadzenie dokumentacji IT oraz tworzenie raportów z prowadzonych prac
  • Windows Server i usługi zależne: AD, DNS, DHCP, GPO, RDS
  • XenServer, xcp-ng, xenorchestra oraz Proxmox
  • Fortinet, Cisco, Risecom, D-Link
  • Axence, Eset, vProtect, nacview, openvpn
  • Redmine, nextcloud, TeamViewer, Kerio, MS Exchange

Profil kandydata

  • Znajomość Windows Server
  • Znajomość PowerShell / Bash
  • Znajomość Linux (Debian i CentOS)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość platformy sprzętowej: Dell, HP, Ubiquiti, APC

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page