IT & Security Specialist

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: ISS/L/08/2019

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

W zakresie korporacyjnej polityki bezpieczeństwa i ochrony informacji

• wdrażanie korporacyjnej polityki bezpieczeństwa i ochrony informacji

• wykonywanie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa i raportowanie wyników

• bieżące monitorowanie funkcjonowania systemów oraz infrastruktury pod kątem bezpieczeństwa informacji i danych osobowych

• szacowanie ryzyka dla bezpieczeństwa systemów informacyjnych

• tworzenie oraz gromadzenie dokumentacji z analizy ryzyka dla ochrony danych osobowych

• prowadzenie szkoleń z zakresu polityki bezpieczeństwa i ochrony informacji

W zakresie wsparcia użytkowników:

• wsparcie użytkowników w bieżącej pracy z systemami oraz aplikacjami biurowymi

• instalacja i konfiguracja komputerów

• administracja sprzętem informatycznym, jego utrzymanie i konserwacja

• wsparcie prowadzonych wewnętrznie projektów poprzez rekomendowanie odpowiednich rozwiązań IT

• udział w projektach i szkoleniach związanych z wdrożeniem nowych technologii

Wymagania:

• wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym

• min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze IT

• bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office 2010/2013 oraz systemu Windows 7

• dobra znajomość Windows Server 2008

• podstawowa wiedza na temat administracji MS SQL 2008

• umiejętność konfiguracji serwera internetowego IIS (na platformie Windows Server 2008)

• znajomość protokołu TCP/IP oraz usług sieciowych

• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem

• podstawowa umiejętność tworzenia aplikacji internetowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• elastyczny czas pracy

• pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karta lunchowa, dofinansowanie wypoczynku

• dofinansowanie nauki języka angielskiego, możliwość nauki języków obcych online (wybór spośród 20 języków)

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.