IT Risk Analyst/Specialist

Devire

Katowice, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice

Dla naszego Klienta w Katowicach szukamy osoby na stanowisko IT Risk Analyst/Specialist

Zadania/obowiązki:

- Audyt aplikacji firmowych podkątem bezpieczeństwa.

- Zarządzanie ryzykiem IT w kluczowych projektach.

- Współpraca z zespołami IT.

- Współpraca z TOP managementem.

Oczekiwania:

- Doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem IT lub audytu IT lub bezpieczeństwa IT.

- Doświadczenie w analizie problemów/incydentów.

- Doświadczenie we współpracy z kadrą managerską.

- Umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów.

- J. angielski - min. B2

Klient oferuje:

- Umowę o pracę

- Bonus roczny

- Możliwość pracy zdalnej

- Budżet szkoleniowy

- Benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

Devire Devire Devire Devire