IT Recruitment Coordinator

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Informacje o projekcie:
  • Branża: IT i Nowe Technologie
  • Rodzaj zaangażowania: rekrutacja Specjalistów z obszaru Software’u lub Infrastruktury
  • Lokalizacja: Katowice centrum
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie: podstawowe uzależnione od doświadczenia + atrakcyjny system premiowy
  • Benefity: Multisport, ubezpieczenie medyczne, liczne szkolenia i kursy językowe
  • Harmonogram pracy: pełen etat, elastyczne godziny pracy, 8h/dzień, start: 8:00-10:00
Zakres zadań:
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych z branży IT
  • Koordynowanie pracy zespołu oraz wsparcie merytoryczne w ramach dedykowanej Linii Biznesowej
  • Przygotowywanie kompleksowych rozwiązań personalnych dopasowanych do potrzeb projektów i Klientów
  • Przygotowywanie ’efficiency reports’ oraz wniosków analitycznych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ścisła kooperacja z Account Managament’em celem maksymalizacji potencjału współpracy z Klientami

Wymagania
  • Min. 2 letnie doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu i rekrutowaniu kandydatów z obszaru IT
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych, umiejętność doboru skutecznych kanałów dotarcia
  • wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie i silna orientacja na osiągnięcie zamierzonego celu

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę współpracy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające i szereg inicjatyw rozwijających umiejętności rekrutera
  • Dużą swobodę działania i możliwość doboru niezbędnych narzędzi pracy
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, targi branżowe, warsztaty z ekspertami IT, itp.
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym, pakiet Multisport, zajęcia językowe
  • Duuużo integracji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.