IT Recruitment Consultant - IT Contracting - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK IT Contracting, część grupy kapitałowej HRK S.A istniejącej na rynku od ponad 21 lat.

Posiadamy kilka wyspecjalizowanych linii biznesowych w obszarze usług IT.

IT Recruitment Consultant - IT ContractingMiejsce pracy: Warszawa

  Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów/specjalistów IT w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych (głównie body leasing, ale także team leasing i fixed price)
  • Podtrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji biznesowych z kandydatami i kontraktorami HRK
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • Realizacja założonych planów i celów biznesowych
  • Możliwość samodzielnego pozyskiwania projektów do realizacji

Oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letniego, popartego sukcesami doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych z branży IT (preferowany contracting)
  • Znajomości rynku IT zarówno w kontekście uwarunkowań biznesowych jak i teoretycznej wiedzy z zakresu technologii IT
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Zadaniowości i nastawienia na realizację nakreślonych celów biznesowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim stażem na rynku
  • Realny i kluczowy wpływ na kształtowanie kierunków rozwoju całego działu IT Contractingu w HRK
  • Współpracę z doświadczonym zespołem konsultantów sprzedaży i rekrutacji IT
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnej pracy rekrutera IT (min. Linkedin recruiter, portale ogłoszeniowe)
  • Precyzyjnie i konkretne zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Lokalizację biura w ścisłym centrum Warszawy (Pl. Bankowy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Pakiet benefitów i przyjazne biuro
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.