Hays Poland

IT Recruiter

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1150743

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Rekruter

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: Pierwsza umowa na 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
Stawka: 8 000 - 13 000 PLN/msc + VAT
Zespół międzynarodowy,
Wymagany angielski min. B2
Elastyczne godziny pracy
100% zdalna praca

W związku z procesem tranformacji działu HR szukamy doświadczonego Rekrutera IT, który swobodnie posługuje się językiem angielskim do wsparcia wewnętrznych procesów rekrutacyjnych zespou IT Solutions.

Obowiązki:

  • Koordynacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych: selekcja, rekrutacja, direct search oraz działań employer brandingowych
  • Umawianie i odbywanie spotkań, videokonferencji z Kandydatami
  • Koordynacja i umawiania spotkań Kandydatów z Managerami
  • Aktywanie wspieranie Managerów w podejmowaniu decyzji personalnych
  • Koordynowanie i dbanie o efektywne wdrożenie nowych pracowników do pracy
  • Przygotowywanie prezentacji, analiz, statystyk dotyczących realizowanych projektów
  • Składanie ofert zatrudnienia
  • Wspisywanie wszystkich aktywaności do systemu

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w rekrutacji w branży IT
  • Umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Duża samodzielność i dobra organizacji pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland