Artgeist Sp. z o.o.

IT Project Manager

Od: Artgeist Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Analizę oraz rozwijanie początkowych idei dotyczących projektów / analizę potrzeb biznesowych i formułowanie na tej podstawie zadań;
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole i przepływu informacji między zespołami;
  • Organizowanie spotkań projektowych;
  • Identyfikację wąskich gardeł i wsparcie zespołu przy ich likwidacji;
  • Monitorowanie ryzyka i budżetu oraz wdrażanie działań naprawczych;
  • Zarządzanie zmianą w projekcie.

Wymagania:

  • Posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT;
  • Masz proaktywne podejście do pracy;
  • Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone Ci projekty;
  • Jesteś zorientowany na rezultat i rozwiązywanie problemów;
  • Znasz narzędzia i oprogramowanie wykorzystywane przy zarządzaniu projektami (np. Jira) oraz wytwarzaniu i testowaniu oprogramowania (np. Jetbrains, Jenkins, Selenium);
  • Masz przynajmniej podstawową wiedzę o programowaniu i chcesz się dalej rozwijać;
  • Cechuje Cię doskonała organizacja czasu;
  • Nie są Ci obce metodyki prowadzenia projektów (Agile, Prince2);
  • Dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie).

Dodatkowymi atutami będą:

  • Praktyczne doświadczenie w organizacji i prowadzeniu spotkań na różnych poziomach organizacji;
  • Znajomość zagadnień UX.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy różnorodnych projektach;
  • Stabilną pracę w biurze we Wrocławiu;
  • Dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia (umowę o pracę lub kontrakt B2B);
  • Premie za dodatkowe zadania;
  • Szkolenia wewnętrzne;
  • Fajną atmosferę pracy i ciekawy zespół, w którym dobrze poczuje się i świeżo upieczony absolwent, i doświadczony weteran programowania;
  • Imprezy integracyjne organizowane zarówno w obrębie działu, jak i całej firmy;
  • Możliwość skorzystania z benefitów: pakietu medycznego; ubezpieczenia na życie; karty MultiSport;kursów języków obcych; atrakcyjnych zniżek na wszystkie produkty firmy; 50% rabatu na słodkie pyszności w Balduno Manufaktura.