IT Project Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1092178

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży bankowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

IT Project Managera

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B, zatrudnienie przez Hays Poland) Długość projektu: 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia) Termin rozpoczęcia: ASAP

Od osoby zatrudnionej na stanowisku IT Project Managera oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek studiów: finanse i bankowość, zarządzanie, ekonomia, informatyka)
  • minimum 3 lata doświadczenia we wdrożeniach systemów informatycznych w sektorze finansowym (w tym minimum 2 lata na stanowiskach kierownika zespołu lub kierownika projektu)
  • doświadczenie we wdrożeniach projektów dotyczących sprawozdawczości obowiązkowej banku i/lub podatków
  • ugruntowana wiedza z zakresu finansów banku, podatków oraz produktów bankowych (depozytowych, kredytowych, płatności) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów (Prince2, PMI), co najmniej jeden z certyfikatów w zakresie zarządzania projektami: Prince2 Foundation / Practitioner lub PMP
  • znajomość języka SQL, pakietu MS Office oraz aplikacji MS Project i MS Visio
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów również pod presją czasu
  • umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
  • zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania

Główny zakres obowiązków:
  • zarządzanie projektami informatycznymi z obszaru finansów
  • analiza wymagań biznesowych
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • zarządzanie zespołem projektowym

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland