Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/01/2019.

IT Project Manager

Warszawa, 00-511, mazowieckie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego. Aktualnie dla naszego klienta, belginskiego firmy z sektora bankowego, poszukujemy:

Wymagania

Oczekiwania:

  • min 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów softwarowych w dużej organizacji
  • Znajomość zagadnień API,
  • Bogate umiejętności interpersonalne
  • Dośiwadczenie w pracy w zespołach rozproszonych.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Belgia, Węgry, Irlandia, Słowacja)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Umiejętności zarzadzania wieloma zróżnicowanymi interesaruiszami.
  • Znajomość branży bankowej bedzie dodatkowym atutem a w szczególności zagadnień Digital Banking
  • Mile widziana będzie znajomość dyrektywy PSD2 oraz doświadczenie w tworzeniu serwisów transakcyjnych

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę badź kontrakt B2B
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Finansowanie ścieżki certyfikacji Microsoft
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym, międzynarodowym zespołem
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Udział w tworzeniu nowych struktur bankowych

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok z możliwością przedłużenia
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management