Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

IT Project Manager

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • zarządzanie projektami w obszarze IT od momentu definiowania projektu aż po jego zakończenie
  • zarządzanie macierzowymi zespołami projektowymi w obszarze IT
  • planowanie i opracowanie karty projektu i planu zarządzania projektem: harmonogramu, budżetu, komunikacji, itd.
  • monitorowanie, kontrolowanie postępu prac w projekcie i egzekwowanie realizacji zadań
  • koordynowanie i stała współpraca z dostawcami zaangażowanymi w projektach
  • analiza i zarządzanie zakresem, czasem, budżetem, ryzykiem i zależnościami w projektach
  • raportowanie i opracowywanie sprawozdań

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami, w szczególności projektami z obszaru infrastruktury IT
  • doświadczenie w pracy w zespołach macierzowych (delegowanie i rozliczanie zadań)
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doskonała komunikatywność oraz znajomość technik prezentacji
  • doskonałe umiejętności organizacyjne (własne i prac zespołu projektowego)
  • nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta projektu
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B (gotowość do podroży służbowych)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość i doświadczenie zawodowe związane z metodykami wykorzystywanymi w prowadzeniu projektów (Prince2, PMBOK, Agile)
  • doświadczenie z zakresu IT dla Logistyki (obszar systemowy i infrastrukturalny)

Oferujemy:

  • rozwój w convienance nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • elastyczny czas pracy
  • lokalizacja w samym sercu Poznania
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • imprezy i wydarzenia firmowe
  • dedykowany onboarding Akademii Żabka
  • podnoszenie kwalifikacji: j. angielski, zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".