Opis stanowiska pracy

  • Kompleksowe zarządzanie projektami IT z obszaru softwarowe&hardware,
  • Kierowanie i koordynowanie zespołów projektowych
  • Kierowanie pełnym cyklem prowadzonych projektów
  • Przygotowywanie planów i harmonogramów projektów,
  • Kontrola kosztów, zakresu i jakości projektu,
  • Zarządzanie kalendarzem projektu, terminami realizacji i ryzykiem opóźnień poszczególnych zadań,
  • Dbałość o przepływ dokumentów i informacji,
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie,
  • Cykliczne raportowanie postępów projektu,
  • Zapewnienie wsparcia w zakresie prowadzenia projektów dla poszczególnych uczestników projektu,
  • Zarządzanie dokumentacją projektową, egzekwowanie wymaganych decyzji i akceptacji,
  • Analiza, interpretacja i prezentowanie wniosków powdrożeniowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na takim samym bądź pokrewnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami zgodnie z metodyką PRINCE2
  • Doświadczenie w realizacji projektów z obszaru wdrożeń rozwiązań informatycznych (sprzętowych i/lub software’owych) (min. 1 rok)
  • Znajomość rozwiązań sprzętowych i software’owych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne/ informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • Mile widziany certyfikat PRINCE2 Practitioner
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

Oferta zatrudnienia

  • Kierowanie ciekawymi projektami IT dla renomowanych firm oraz organizacji
  • Możliwość współpracy z zespołem profesjonalistów
  • Stabilną, długofalową współpracę (nie jest to praca dedykowana tylko do jednego projektu)
  • Wynagrodzenie wzbogacone systemem prowizyjnym
  • Prywtną opiekę medyczną
  • Karnet sportowy
  • Udział w szkoleniach miękkich oraz twardych
  • Narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Komputronik Biznes oferuje doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiors... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca