IT Project Manager

#AlaMatysek

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- koordynacja wdrożenia projektu,
- planowanie zasobów,
- planowanie jakości (analiza korzyści/kosztów, benchmarking),
- analiza i zarządzanie ryzykiem projektu (rejestr ryzyka),
- planowanie reakcji na ryzyko,
- harmonogramowanie prac (Gantt),
- tworzenie kosztorysów produkcyjnych,
- tworzenie specyfikacji wymagań, w tym diagramów przepływów,
- zarządzanie przepływem zadań w projekcie,
- egzekucja i kontrola jakości,
- egzekucja i kontrola harmonogramu,
- kompletowanie dokumentacji końcowej,
- zarządzanie procesem zamknięcia projektu,
- zaangażowanie w procesy wymiany i dystrybucji wiedzy,
- wsparcie audytów i procesów kontroli projektów.

Wymagania

-min. 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Project Manager lub pokrewnym,
-doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
-znajomość teoretyczna i praktyczna głównych nurtów metodyk zarządzania projektami,
-znajomość i doświadczenie w metodyce SCRUM/Kanban,
-praktyczna znajomość narzędziowych metod dystrybucji zadań w zespołach projektowych,
-znajomość teoretyczna głównych technologii wykorzystywanych w projektach webowych i mobilnych,
-wysokie zdolności interpersonalne,
-znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1.

Prezentacja firmy

Diagnozujemy potrzeby personalne i biznesowe. Budujemy indywidualne rela... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Sprzedaż