IT Project Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
IT Project ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Udział w projektach z obszaru bankowości komercyjnej, prowadzonych w metodologii SCRUM,
  • Ścisła współpraca z rozproszonym, międzynarodowym zespołem IT oraz interesariuszami,
  • Zarządzanie projektem, planowanie harmonogramu i nakładu prac, zarządzanie ryzykiem w ramach projektu,
  • Monitorowanie i raportowanie stanu projektu, budżetu i reagowanie na nieprzewidziane sytuacje.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera w obszarze IT,
  • Doświadczenie w pracy z rozproszonymi, międzynarodowymi zespołami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Silne umiejętności analityczne, proaktywna postawa, wysoka motywacja i umiejętność pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku.

Oferujemy:

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty,
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze do dwóch dni w tygodniu,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Imprezy integracyjne,
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony,
  • Miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.