IT Project Manager

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Wymagania

• Doświadczenia w realizacji projektów związanych z branżą mobilną w metodykach zwinnych

• Min. 2 letnie doświadczenie zawodowego w zarządzaniu projektami IT

• Doświadczenie z UX oraz znajomość UML będzie dodatkowym atutem

• Wysokie umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu, pracy w zespole oraz pod presją czasu

• Znajomość języka angielskiego pozwalającej na komunikację biznesową (w mowie i piśmie)

• Znajomość narzędzi PM, przykładowo Jira (mile widziana)

• Certyfikat Agile, Scrum lub inne metodologie zarządzania projektami (mile widziana)

• Doświadczenie w branży lub pasja do sportu (mile widziana)

Zakres obowiązków:

• Planowanie i prowadzenie projektów IT dostarczających rozwiązania dla urządzeń mobilnych

• Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności (dedykowanych dla Android czy iOS)

• Tworzenie i przygotowanie dokumentacji w projektach

• Współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami w celu usprawniania funkcjonalności produktu

• Zarządzanie i identyfikacja ryzyka projektowego, jak również raportowanie przebiegu pracy nad projektem

Oferujemy:

• Praca w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin

• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

• Darmowe zajęcia z języka angielskiego

• Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie

• Dostęp do Chill Out Room

• Darmowe bilety na wydarzenia sportowe

• Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów

• Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie

• Darmowy parking

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.