Michael Page Michael Page

IT Project Manager

Dla jednego z klientów poszukujemy aktualnie IT Project Managera, który będzie odpowiedzialny za prace związane z wdrażaniem systemu ERP.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce.

Opis stanowiska

  • Analiza przedwdrożeniowa potrzeb i procesów biznesowych klientów wewnętrznych
  • Przeprowadzanie analizy przedwdrożeniowej u Klienta
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania (dla klienta wewnętrznego)
  • Wsparcie Klientów wewnętrznych po wdrożeniu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów IT
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (Program Emerytalny, karnet na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki języków obcych, opieka medyczna)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Działdowo
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page