Opis stanowiska pracy

W Mint Software będziesz tworzyć produkty finansowe online pomagające przedsiębiorcom w rozwoju ich firm.

Wraz z całym, interdyscyplinarnym zespołem będziesz pracować nad oprogramowaniem zmieniającym rzeczywistość biznesową konsumentów.

U nas będziesz odpowiedzialny za:

- zarządzanie projektami IT w branży FinTech

- organizację i zarządzanie zespołem dostarczającym rozwiązania IT

- wdrażanie dobrych praktyk oraz optymalizację procesów

- koordynację działań jednostek biznesowych biorących udział w projekcie

- zarządzanie ryzykiem i raportowanie przebiegu/statusu projektu do interesariuszy.

Wymagania

- min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT

- wiedza i umiejętności zastosowania w praktyce metodyk prowadzenia projektów (metodyki tradycyjne oraz zwinne)

- znajomość zagadnień z zakresu branży e-commerce lub branży finansowej

- praktyczna znajomości narzędzi Jira i Confluence

- znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań systemowych

- umiejętność skutecznego komunikowania się z zespołem programistów i interesariuszami ze strony biznesu

- samodzielność i odpowiedzialności za prowadzone projekty.

Oferujemy

- formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb

- elastyczne godziny pracy oraz wybór między pracą zdalną a pracą w biurze

- możliwość doskonalenia swoich kompetencji podczas szkoleń wewnętrznych oraz budżet na samorozwój

- bezpłatny parking

- dopłatę do karty sportowej i opieki medycznej

- pyszną kawę i herbatę oraz wyśmienite przekąski

- last but not least: zgrany zespół w pracy i po pracy; w zimie jeździmy w góry a latem na Mazury. Biegamy w Runmageddonie i bawimy się podczas wspólnych meczów CS’a.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management