IT Project Manager, zdalnie

Web Bespokers

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programistyczną. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem rozwiązań webowych, w tym: aplikacji, systemów zarządzania, portali, złożonych stron i sklepów internetowych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, idealnie dopasowanych do oczekiwań klienta oraz obsługa klienta dająca mu poczucie komfortu i wyjątkowości.

Tworzymy zespół w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, służąc sobie wzajemnie pomocą, wyrozumiałością i szacunkiem. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy; pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Manager

praca zdalna

Zakres obowiązków​:

  • opracowywanie dokumentacji projektu:
    - WBS (work breakdown structure),
    - harmonogramu,
    - karty projektu,
  • zarządzanie projektem:
    - planowanie i priorytetyzacja zadań,
    - kontrola budżetu projektu,
    - reagowanie na problemy,
    - podejmowanie decyzji,
    - zarządzanie zmianą i ryzykiem,
    - raportowanie postępu prac,
    - testowanie wdrażanych rozwiązań,
    - kontakt z klientem w sprawach projektowych,
  • zarządzanie zespołem projektowym:
    - organizację jego pracy,
    - delegowanie zadań,
    - monitorowanie postępów prac,
    - kontrolowanie,
    - motywowanie.

Oczekiwane kwalifikacje:

  • wiedza i/lub doświadczenie pozwalajace na poznanie i rozumienie procesów biznesowych, założeń funkcjonalnych, wymagań i celów projektu,
  • merytoryka pozwalająca na swobodny kontakt z programistami (w zakresie zrozumienia, analizowania i wyjaśniania wymagań i problemów projektowych),
  • znajomość j.angielskiego pozwalająca na płynną komunikację pisaną i mówioną.

    Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe w kierunku informatyka/programowanie, ekonomia/biznes lub zarządzanie,
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów informatycznych,
  • znajomość systemów kontroli wersji (preferowany Git).

Konieczne kompetencje:

  • zdolność analitycznego myślenia (analiza danych, pozyskiwanie odpowiednich informacji dodatkowych, proponowanie logicznych rozwiązań w oparciu o posiadane i pozyskane dane),
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów,
  • terminowość,
  • dokładność,
  • samodyscyplina,
  • chęć rozwoju,
  • postawa proaktywna.

Oferujemy​:

  • pracę zdalną,
  • wynagrodzenie adekwatne do oczekiwań, doświadczenia i umiejętności,
  • dogodną formę współpracy,
  • udział w ciekawych i rozwojowych międzynarodowych projektach IT,
  • pracę z najnowszymi narzędziami i technologiami,
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne i praktyczne,
  • po okresie przygotowawczym: dużą samodzielność i swobodę w działaniu oraz podejmowaniu decyzji,
  • otwartość na Twoje pomysły, sugestie, inicjatywy,
  • komfortowe warunki pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą funkcji "Aplikuj".

Zachęcamy do załączania listu motywacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Web Bespokers w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym”.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Web Bespokers w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Informujemy, że Administratorem danych jest Web Bespokers z siedzibą w Pniewach przy ul. Wroniecka 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programisty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca