IT Project Manager (branża medyczna)

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, świętokrzyskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Ponad 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Project Management

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko IT Project Manager, który dołączy do zespołu naszego Partnera zajmującego się zdrowiem cyfrowym. Będzie współpracować z klientami zagranicznymi tworząc nowoczesne rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Medyczna
  • Praca zdalna 100%
  • Rodzaje projektów: software, embedded, aplikacje mobilne
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Podróże służbowe: okazjonalne
  • Zespół projektowy: 8-10 osób
  • Podejście: Agile
  • Język angielski: B2/C1
  • Budżet: 19-23k brutto lub 150 - 180 netto / godzina B2B

Zakres zadań:

  • Kierowanie multidyscyplinarnym zespołem projektowym od fazy koncepcji projektu do pomyślnego wprowadzenia na rynek
  • Monitorowanie wszystkich aspektów rozwoju projektu
  • Realizacja projektu zgodnie z standardami: ISO13485, IEC62304, ISO14971
  • Śledzenie kwestii regulacyjnych związanych z wyrobami medycznymi
  • Koncentracja na niezawodności oprogramowania i testach regresji
  • Ustalanie i realizacja celów jakościowych, kosztowych i czasowych
  • Zarządzanie codziennymi działaniami członków zespołu projektowego
  • Pełnienie roli głównego kontaktu z klientem na etapie realizacji projektu, specyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Regularna komunikacja ze wszystkimi interesariuszami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi

Wymagania:

  • Co najmniej 7 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i kompleksowym zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT (software, hardware, systemy wbudowane, aplikacje mobilne) dla klientów zewnętrznych
  • Bardzo dobra znajomość procesów wytwarzania oprogramowania i procesów PM
  • Portfolio pomyślnie zrealizowanych projektów
  • Znajomość cyklu tworzenia oprogramowania
  • Świadomość domeny medycznej lub klinicznej
  • Proaktywne, otwarte podejście do pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Niepowtarzalna możliwość pracy na rynku medycznym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wparcie w rozwoju zawodowym
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zajęcia i karty sportowe
  • Lekcje językowe
  • Bony Sodexo

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.