IT Operator z językiem niemieckim

SPRING PROFESSIONAL

Poznań, wielkopolskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie wsparcia dla wniosków składanych za pośrednictwem telefonu, e-maila, faksu, biletów usługi Service Now

• Rozwiązywanie problemów z aplikacjami Office (2010 i 2013), Windows 7 i 8.1, Internet oraz powiązanych problemów dotyczących sprzętu i oprogramowania

• Rejestracja, monitorowanie i aktualizacja zgłoszeń serwisowych

• Odpowiadanie za rozpatrywanie wniosków pierwszego oraz drugiego poziomu

• Zidentyfikowanie i naprawa podstawowego problemu użytkownika

Wymagania:

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- wymóg konieczny

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Absolwent/ka studiów wyższych

• Bardzo dobra umiejętność obsługi klienta

• Doskonałe zdolności komunikacyjne (werbalne i pisemne)

• Doświadczenie w zapewnieniu wsparcia technicznego w Global Service Desk

• Znajomość Incident Managment (ITIL v.3 certification, MCP, CCNA)

• Znajomość programów związanych z systemem Windows, MS Office, Share Point, IE

• Zdolność szybkiego uczenia się i wysoka motywacja do pogłębiania wiedzy

• Wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu