Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.
Oferta wyróżniona

IT Operation Engineer

Gdynia, pomorskie

NATEK Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Monitoring and maximizing existing resources;
• Maintain system availability by managing and scheduling jobs;
• Provide 2nd level support to Service Desk and 3rd level support to IT-Supporters;
• Interact with Database Specialist, Infrastructure Specialist, Network Specialist and Developers;
• Act on a global level and may take part in on duty calls.

Wymagania

• IBM Z/OS environment;
• TSO;
• JCL;
• DB2/SQL;
• DB2 QMF;
• Cobol;
• Splunk;
• Outlook and Secure Mail;
• Fluent in English;

NATEK jest wiodącym dostawcą usług outsourcingu oraz konsultingu IT w Środkowej i... Wschodniej Europie. Założony w 2004 roku, NATEK stworzył globalną organizację w celu nawiązania długoterminowych partnerstw z prestiżowymi, międzynarodowymi korporacjami poprzez zapewnienie najwyższego standardu usług. Obecnie zatrudniamy ponad 450 pracowników, posiadamy nasze oddziały w Polsce, Słowacji, Republice Czeskiej, Rumunii i Bułgarii oraz przedstawicielstwo na Ukrainie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
7.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych