Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Wiodący producent słodyczy poszukuje:

IT Network Administratora/ki

Współpraca na podstawie umowy o świadczenie usług

Miejsce pracy: Belsk Duży/ k. Grójca

Zakres obowiązków:

  • Administracja, utrzymanie i rozwój środowiska LAN/WAN;
  • Administracja, utrzymanie i rozwój środowiska WiFi;
  • Administracja, utrzymanie i rozwój sieci Internet oraz Intranet;
  • Instalacja urządzeń sieciowych, konfiguracja oraz zapewnienie odpowiednich kopiibezpieczeństwa;
  • Projektowanie redundantnej architektury sieciowej minimalizującej ryzyko powstania awarii mającej wpływ na utrzymanie ciągłości procesów biznesowych;
  • Przygotowanie i przeprowadzanie cyklicznych testów Disaster/Recovery;
  • Przeprowadzanie cyklicznych testów wydajności sieci , projektowanie zmian;
  • Przygotowanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Odnawianie licencji oraz instalacja odpowiedniego poziomu wersji systemów operacyjnych na urządzeniach sieciowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (magisterskie lub inżynierskie) z zakresu Informatyki lub Telekomunikacji;
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień sieciowych, m.in: routing, switching (Cisco);
  • Wiedza z zakresu LAN/WAN oraz technologii i protokołów TCP/IP;
  • Umiejętność diagnozowania problemów i usterek z zakresu sieci;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Znajomość technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci tj.: firewalle, serwery autoryzacji, VPN, IPS, IDS, IDP, serwery filtrujące;
  • Prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • Certyfikaty : Cisco CCNA, CCNP oraz Checkpoint CCSA;
  • CCNA Security i znajomość rozwiązań bezpieczeństwa oraz kontroli dostępu do sieci.

Będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku i rozwijać swoje umiejętności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.