HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy działającej na dolnośląskim rynku deweloperskim, nagradzanej licznymi nagrodami m.in. Gazele Biznesu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

IT ManagerMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem IT,
  • optymalizacja procesów obsługi klienta wewnętrznego przez Dział IT,
  • koordynacja procesu utrzymania sprawnych systemów oraz urządzeń IT,
  • zarządzanie/nadzór nad budżetami operacyjnymi oraz wdrożeniowymi działu IT,
  • ścisła współpraca z Zarządem oraz innymi działami Grupy,
  • rekomendowanie rozwiązań IT pozwalających na optymalizację działania Grupy

Wymagania:

  • zatrudnienie na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • wiedza z zakresu baz danych (SQL, Oracle), aplikacji (Java, PHP, technologie internetowe) i systemów Linux, Windows,
  • umiejętność kontraktowania usług (wdrażanie systemów, zakup usług IT),
  • mile widziane doświadczenie w koordynowaniu zespołu helpdesk.

Oferujemy:

  • dużą swobodę działania,
  • stabilne warunku zatrudnienia, benefity, szkolenia itp.,
  • niezbędne narzędzia pracy (sprzęt, telefon, oprogramowanie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.