Michael Page Michael Page

IT Manager

Zespół odpowiada za utrzymanie oraz rozwój infrastruktury (ServiceDesk, sieć, serwery, wirtualizacja (VMware), systemy Microsoft, Linux, Office365).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która ma siedzibę w Gdyni.

W związku z rozwojem zespołu poszukujemy aktualnie Kierownika Działu IT.

Opis stanowiska

  • Wytyczanie kierunków rozwoju infrastruktury IT w firmie
  • Opracowywanie strategii rozwoju systemów
  • Przygotowywanie i koordynowanie procesów projektowania i utrzymywania systemów oraz infrastruktury IT
  • Czynny udział w projektowaniu i utrzymywaniu zaplecza informatycznego dla nowo otwieranych lokalizacji firmy w Europie
  • Wybór dostawców sprzętu i usługodawców zewnętrznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT, cykliczne raportowanie poziomu usług

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dużej organizacji o złożonej infrastrukturze IT
  • Umiejętność budowania strategii oraz ich efektywnego wdrażania w działalność operacyjną
  • Znajomość aktualnych rozwiązań i trendów w branży IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność efektywnego delegowania i rozliczania pracy

Oferujemy

  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych - szybko rozwijającą się firma, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja)
  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy
  • Pakiet opieki medycznej dla całej rodziny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdynia
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page