Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

IT Manager

Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie około 10 osobowym zespołem IT odpowiedzialnym za utrzymanie infrastruktury; dbanie o rozwój kompetencji członków zespołu, delegacja zadań
  • Odpowiedzialność za realizację projektów informatycznych w powierdzonym obszarze zgodnie z założeniami czasowymi
  • Współpraca z biznesem i zarządem
  • Aktywny udział w kreowaniu biznesu, zwłaszcza w oparciu o możliwości stwarzane przez najnowsze technologie

Oczekiwania:

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe jako Specjalista IT oraz doświadczenie managerskie, w zarządzaniu zespołami IT
  • Szeroka wiedza i praktyka w zakresie wykorzystywania różnych technoligii informatycznych
  • Umiejętność doboru odpowiednich rozwiązań, technologii IT do realizacji projektu
  • Umiejętność planowania, dotrzymywania ustalonych terminów
  • Doskonałe zrozumienie biznesu.
  • Dynamiczne działanie, inicjatywa, brak przywiązania do utartych schematów

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie, liderze w swojej branży
  • Otwartą, jasną komunikację
  • Umowę o pracę lub współpracę w oparciu o B2B
Devire Devire Devire Devire