IT Junior Recruitment Consultant

RECONNECT

30-701 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby która dołączy do w nas do biura w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na pozyskiwaniu najcenniejszych kandydatów na rynku polskim/europejskim. Będziesz odpowiedzialny/-a za pozyskiwanie kandydatów oraz weryfikację aplikacji, przeprowadzanie wstępnego procesu selekcji oraz za prezentację kandydatów dla naszych klientów. Oczekujemy również umiejętności budowania relacji z naszymi kandydatami, tak by zapewnić wysoką jakość naszych usług.

Narzędzia jakie wykorzystujemy na codzień w pracy to JIRA, LinkedIn, ZOHO Recruit, Google Workspace, WordPress

Świadczenia

Praca w RECONNECT daje wiele swobody, przez co wymaga także wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz mieć duże możliwości wpływu zarówno na charakter własnej aktywności, jak i na działalność całej firmy.

Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz prowizję która będzie odzwierciedleniem wyników Twojej pracy oraz Twojego zaangażowania w życie naszej firmy.

Wymagania

Szukamy osób energicznych, zorientowanych na sukces w obszarze HR. Powinna cechować Cię wysoka kultura osobista, zorientowanie na cel, zorientowanie na potrzeby klienta oraz chęć zdobywania wiedzy.

Oczekujemy również

posiadania wiedzy w zakresie technologii IT
aktywnego interesowania się branżą oraz nowinkami w IT
znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management