IT Infrastructure Support Specialist

Workforce Logiq

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę sieci LAN i komputerów PC, zapewni wsparcie drugiego poziomu dla użytkowników końcowych, serwerów lub aplikacji mainframe, sprzętu RF, drukarek i innych urządzeń podłączonych do sieci. Do obowiązkó należy również rozwiązywanie problemów związanych z siecią LAN, konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z danymi, głosem, systemami wideo.

Obowiązki:

• codzienne wsparcie aplikacji sieci, urządzeń itp. dla użytkowników końcowych

• instalacja i konfiguracja urządzeń

• prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie

Benefity:

• ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• dodatki na wakacje i/lub przedszkola

• program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• kwartalna premia oparta na wynikach

• międzynarodowe środowisko

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie profilowe

• 2 + lata doświadczenia wsparciu systemów informatycznych

• MCP (preferowany)

• osoba pracująca niezależnie i samodzielnie

• płynna znajomość języka polskiego i angielskiego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości