Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/01/2019.

IT Infrastructure Support Specialist

Gdańsk, pomorskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę sieci LAN i komputerów PC, zapewni wsparcie drugiego poziomu dla użytkowników końcowych, serwerów lub aplikacji mainframe, sprzętu RF, drukarek i innych urządzeń podłączonych do sieci. Do obowiązkó należy również rozwiązywanie problemów związanych z siecią LAN, konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z danymi, głosem, systemami wideo.

Obowiązki:

• codzienne wsparcie aplikacji sieci, urządzeń itp. dla użytkowników końcowych

• instalacja i konfiguracja urządzeń

• prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie

Benefity:

• ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• dodatki na wakacje i/lub przedszkola

• program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• kwartalna premia oparta na wynikach

• międzynarodowe środowisko

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie profilowe

• 2 + lata doświadczenia wsparciu systemów informatycznych

• MCP (preferowany)

• osoba pracująca niezależnie i samodzielnie

• płynna znajomość języka polskiego i angielskiego

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
długoterminowa współpraca
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości