Administrator Systemów IT

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres głównych zadań realizowanych na stanowisku:

• zapewnienie poprawności działania systemów biurowych i innych narzędzi oraz oprogramowania wykorzystywanych w obszarze nieprodukcyjnym

• administrowanie systemami, wdrażanie nowych funkcjonalności obsługiwanych systemów

• rozwiązywanie zgłaszanych incydentów i problemów

• udział w nowych projektach

Wymagania:

• wykształcenie wyższe

• doświadczenie: ok. 4 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z administrowaniem systemami IT

• praktyczna wiedza z zakresu administrowania systemami Microsoft (stacje, serwery, SQL, AD, SHP, SCCM, IIS, Print Serwer), mile widziane osoby mające odbyte szkolenia lub posiadające certyfikaty

• umiejętność administrowania środowiskami wirtualnymi Vmware, Hyper-v

• umiejętność pracy z dokumentacją w języku angielskim

• mile widziane dodatkowe umiejętności: administrowanie stemami Jira, pomoc zdalna i zdalny dostęp, administracja urządzeniami mobilnymi

• umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, pracy w zespole, komunikatywność

• umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

• umowę o pracę badź kontrakt B2B

• ciekawe wyzwania informatyczne

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

• pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting