Hays Poland

IT Help Desk

Kraków
Kraków
NR REF.: 1108821

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy + przedłużenie
Stawka: 240 - 320 PLN/manday + vat

Od osoby zatrudnionej na stanowisku IT Help Desk oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum średniego lub wyższego technicznego.
  • Wysokiej kultury osobistej, zorientowania na obsługę klienta i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Praktycznej znajomości systemów Windows.
  • Umiejętności pracy w stresie i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Angielski w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych związanych z systemami informatycznymi
  • Świadczenie wsparcia technicznego dla pracowników firmy
  • Obsługi wniosków od podmiotów wewnętrznych nadających/odbierających uprawnienia w systemach użytkownikom.
  • Opieka nad urządzeniami i pomoc w używaniu sprzętu znajdującego się w salach konferencyjnych
  • Szybkie diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi w zakresie sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i telefonów
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji
  • Udział we wdrożeniach aplikacji biznesowych

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland