IT Database Administrator

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

  • Utrzymywanie i administracja systemami z obszarów baz danych MS SQL,
  • Pro-aktywna optymalizacja i monitoring efektywności działania w/w baz danych,
  • Rozwój i utrzymanie skryptów oraz narzędzi do automatyzacji,
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa i przywracanie danych,
  • Wsparcie i współudział w międzynarodowych projektach biznesowych,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Zapewnienie dostępności systemów IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
  • Ok. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL Server,

Praktyczna znajomość:

  • Zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL,
  • Zagadnień związanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych
  • Znajomość metodyki ITIL,
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność współdziałania w zespole i pro-aktywność,

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie będącej liderem oświetlenia samochodowego, działającej na rynku od ponad 90 lat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatą opiekę medyczną
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego.

Numer referencyjny: ITDB/PS/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.