IT Consultant (2nd Line Support)

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego Klienta, polskiej firmy telekomunikacyjnej, operatora sieci komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta IT.

Informacje o projekcie:

  • Branża: telekomunikacyjna
  • Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
  • Praca zdalna: 1 dzień w tyg.
  • Języki: polski, angielski
  • Czas trwania projektu: 6 miesięcy (z opcją przedłużenia)
  • Wynagrodzenie: 6 000- 11 000 netto +VAT/miesiąc

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie incydentów w Remedy i JIRA związanych z działaniem systemów i aplikacji
  • Zgłaszanie problemów (PN do III linii) oraz sugestii potrzebnych modyfikacji
  • Monitorowanie logów i alarmów oraz tworzenie niezbędnych do tego narzędzi
  • Wdrażanie nowych wersji oprogramowania na środowiska testowe
  • Wspieranie użytkowników i testerów
  • Raportowanie pracy z zakresu powierzonych obowiązków.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów Linux (min. rok praktycznego doświadczenia) - umiejętność pisania skryptów, czytania logów, podstawowa znajomość administracji serwerami
  • Znajomość SoapUI + xml
  • Praktyczna znajomość jezyka SQL (MSSQL, Oracle) - umiejętność czytania i konstruowania złożonych zapytań SQL (klauzule typu having/group/join/itp., transakcje)
  • Podstawowa znajomość jezyków java, python/python – umiejętność czytania logów i błędów aplikacji napisanych w tych językach
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat/jBoss, WAS
  • Praktyczna znajomość technologii/platform: Docker, Jenkins, Bitbucket, Artifactory lub analogicznych

Oferujemy:

  • Pracę w zaawansowanym środowisku informatycznym oraz projektach i systemach o różnej skali i złożoności
  • Dostęp do nowych technologii
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.