IT Business Analyst

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1132431

Aktualnie dla firmy z branży finansowej poszukujemy osób na stanowisko Analityka Biznesowego w IT.

  • Lokalizacja: Wrocław
  • Stawka: 80 – 110 pln/h netto + vat
  • Forma współpracy: kontrakt B2B via HAYS
  • Rozpoczęcie projektu: styczeń/luty 2020

Główne zadania:
  • kompleksowa identyfikacja potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu
  • definiowanie i specyfikowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektu
  • wsparcie bieżących prac projektowych
  • tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub bankowe
  • wiedza w zakresie bankowości elektronicznej (preferowana dla klientów korporacyjnych)
  • wiedza w zakresie produktów obszaru Bankowości Korporacyjnej
  • dobra znajomość technik modelowania UML i BPMN 2.0
  • doświadczenie w obszarze HCI (Human Computer Interaction) np.: modelowanie ekranów użytkownika
  • znajomość narzędzi CASE (np. Enterprise Architect)
  • komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, pracowitość
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • miejsce pracy Wrocław, konieczność wyjazdów do Warszawy w zakresie wymaganym przez projekt

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku zgodnie z polską strefą czasową.
  • Benefity: karta Multisport oraz prywatna opieka zdrowotna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland