IT Business Analyst

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
IT Business AnalystMiejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • zbieranie oraz analiza wymagań biznesowych, opracowywanie rekomendacji wykonalności
  • tworzenie specyfikacji wymagań oraz definiowanie biznesowego zakresu projektu
  • ścisła współpraca z zespołem developerów, architektem, PO oraz klientem wewnętrznym
  • analiza i modelowanie procesów biznesowych
  • uczestnictwo w całym cyklu projektu
  • tworzenie dokumentacji w języku angielskim

Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, w projektach o dużej skali
  • doskonała orientacja na temat  nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • znajomość notacji UML lub BPMN oraz języka SQL
  • mile widziany background techniczny oraz doświadczenie w projektach związanych z branżą finansową
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • interesujące i pełne wyzwań projekty
  • pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie kształtujące się na poziomie ok. 9 000 – 12 000 PLN brutto (umowa o pracę)
  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, lekcje języka obcego, imprezy integracyjne itd.
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.