IT Business Analyst

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
IT Business AnalystMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zbieranie i analiza wymagań,
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • Specyfikacja i mapowanie wymagań systemowych, szacowanie złożoności systemów,
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną, modelowanie procesów, współpraca z interesariuszami,
  • Wspieranie liderów zespołów programistycznych w kluczowych decyzjach technologicznych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM,
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zbieraniu wymagań, w roli analityka lub Project Managera,
  • Znajomość narzędzi JIRA i Confluence lub podobnych.

Oferujemy:

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty,
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze do dwóch dni w tygodniu,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Imprezy integracyjne,
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony,
  • Miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.