Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

IT Business Analyst

Kraków, małopolskie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

IT Business AnalystMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zbieranie i analiza wymagań,
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • Specyfikacja i mapowanie wymagań systemowych, szacowanie złożoności systemów,
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną, modelowanie procesów, współpraca z interesariuszami,
  • Wspieranie liderów zespołów programistycznych w kluczowych decyzjach technologicznych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM,
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zbieraniu wymagań, w roli analityka lub Project Managera,
  • Znajomość narzędzi JIRA i Confluence lub podobnych.

Oferujemy:

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty,
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze do dwóch dni w tygodniu,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Imprezy integracyjne,
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony,
  • Miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting