IT Application Owner

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1130041

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator aplikacji

Lokalizacja: Kraków Główny
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
Stawka: 80 - 100 zł / h netto
Angielski: B2
Branża: bankowość

Zadania:
  • Instalacja nowych wersji oprogramowania na środowiskach testowych
  • Bug-tracking, zgłaszania błędów do dosstawców i instalacja poprawek w ramach prowadzonych projektów rozwojowych
  • Utrzymanie środowisk testowych i przygotowanie zmian na środowiska produkcyjne
  • Opracowanie i wdrażanie usprawnień i projektów technicznych zapewniających wymanay poziom dostępności aplikacji
  • Udział w pracach projektowych wdrażających nowe rozwiązania
  • Zarządzanie licencjami na oprogramowanie, certyfikatami bezpieczeństwa i umowami z dostawcami usług;
  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami
  • 3 linia wsparcia dla wybranych aplikacji

Wymagania:
  • Doświadczenie w administrowaniu systemów lub administrowaniu aplkacjami
  • Doświadczenie an stanowisku wsparcia aplikacji / systemów (2 lub 3 linia)
  • Znajomość systemów operacyjnych: Linux/Windows
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Podstawowa znajomość Javy (nie jest wymagana umiejętnosć programowania w tym języku)
  • Znajomość JBoss lub WebLogic lub Tomcat lub Websphere

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland