IRLANDIA: PRODUKCJA DREWNIANYCH OKIEN I DRZWI - Pokój 1osobowy - 2600€ netto/msc

HRBC GROUP SP. z o.o.

Irlandia, Dublin, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • praca na warsztacie przy produkcji drewnianych okien i drzwi
  • mogą się zdarzyć inne konstrukcje drewniane
  • praca z rysunkiem technicznym
  • okazjonalnie praca przy montażu

Oferujemy

  • irlandzką umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • praca u renomowanego klienta w branży stolarskiej - wiodący dostawca okien/drzwi do budynków rządowych
  • możliwość długotrwałej współpracy (roczny kontrakt)
  • opłacony transport do Irlandii
  • szacowane zarobki 2638€ netto miesięcznie (przy 40godz/tyg)
  • zapewnione zakwaterowanie w pobliżu warsztatu - pokój jednoosobowy

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • umiejętność obsługi maszyn do obróbki drewna (np. wrzeciona, dłutownica, piła do płyt)
  • umiejętność czytania rysunków
  • motywacja do pracy
  • wysoka dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację w pracy (warunek konieczny!)

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy