Irlandia – Hydraulik – Domy modułowe – 3200€ netto/msc

HRBC GROUP SP. z o.o.

Irlandia, 100km od Dublina, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej wewnątrz domów modułowych
  • praca na terenie fabryki przemysłowej
  • okazjonalnie wyjazd na budowie
  • praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • irlandzką umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • możliwość długotrwałej współpracy (roczny kontrakt)
  • opłacony transport do Irlandii
  • szacowane zarobki 3204€ netto miesięcznie (przy 40h/tydz)
  • praca w godzinach 7:30 – 16:30
  • zapewniona odzież robocza
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania blisko pracy

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku hydraulika min. 5 lat
  • doświadczenie z rurami Plex i złączkami zagniatanymi
  • zdolności manualne, precyzja, dokładność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy