Hays Poland

IOS Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129244

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

iOS Developer

Lokalizacja: Warszawa/blisko metra Wierzbno
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 80 - 115 pln/h net + VAT (w zależności od doświadczenia)

Zadania:

  • tworzenie oprogramowania na platformach iOS
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • praca zespołowa w metodologii SCRUM

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku iOS Developera
  • znajomość technologii Objective-C
  • znajomość zagadnień z obszarów: WebService, REST, Javascript, Angular, HTML, CSS, JSON
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki lub kierunków pokrewnych

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o B2B
  • atrakcyjne stawki
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland