iOS Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta, bardzo szybko rozwijającej się firmy z branży teleinformatycznej, poszukujemy obecnie iOS Developera.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i tworzenia aplikacji mobilnej na platformie IOS
  • Dbanie o wysoką jakość kodu tworzonej aplikacji, zachowanie wzorców projektowych
  • Planowanie i wdrażanie zmian, wsparcie procesu testowego
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla implementowanej funkcjonalności
  • Wpływ na narzędzia i biblioteki do rozwoju aplikacji
  • Praca z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
  • Publikowanie aplikacji w sklepie App Store

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu, w tym 2 lata na platformę iOS
  • Praktyczną znajomość programowania aplikacji mobilnych na iOS
  • Biegłość oraz doświadczenie z językami Objective-C /Swift
  • Dobrą znajomość frameworków Networking, Core Data oraz Push notifications
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji – preferowany GIT
  • Bardzo dobrą znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych, szczególnie pod kątem iOS
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B (via Devire)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Udział w ciekawym i wymagającym projekcie
Devire Devire Devire Devire