iOS Developer

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży energetycznej. W związku z powiększaniem zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania mobilne, szukamy doświadczonego i ambitnego iOS Developera.

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Przekształcanie szkiców i makiet w działające natywne aplikacje
  • Praca z kodem („code review”, analiza kodu statystycznego)
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Zapewnianie ostatniej linii wsparcia dla problemów krytycznych związanych z oprogramowaniem
  • Zarządzanie całym cyklem życia oprogramowania, continuous integration

Nasz Klient oferuje:

  • Bardzo częste szkolenia wewnętrzne i warsztaty
  • Skandynawski styl pracy – zaufanie do pracowników i duża swoboda podejmowanych działań
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Nowoczesne biuro blisko stacji metra
  • Chillout roomy, piłkarzyki, Play Station
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie do hobby i języków

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3 lata doświadczenia programistycznego w iOS
  • Znajomość Swift i Objective-C
  • Znajomość środowiska Xcode
  • Doświadczenie w metodykach zwinnych (Scrum, Kanban)
  • Rozumienie kluczowych technologii webowych i protokołów
  • Doświadczenie w automatyzacji testów
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy