Billennium Sp. z o.o.

iOS developer

Miejsce pracy: Lublin, 20-601

Zadania

  • Programowanie aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • Zapewnienie poprawności oraz wydajności kodu źródłowego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Praca w środowisku międzynarodowym (USA, Kanada)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem języka Objective – C
  • Umiejętność tworzenia interfejsu użytkownika na platformę iOS
  • Znajomość środowiska XCode
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz planowania pracy własnej
  • Dokładność i komunikatywność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.