Billennium Sp. z o.o.

iOS Developer

Miejsce pracy: Bytom

Wymagania:

  • Doświadczenie z językiem Swift
  • Dobra znajomość frameworków UIKit, Foundation (networking), Core Data oraz UserNotifications
  • Bardzo dobra znajomość SDK dla platformy iOS
  • Znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego, znajomość wzorców MVVM, MVC
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server
  • Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych, doświadczenie w pisaniu testów XCUITest
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych.
  • Doświadczenie w pracy z Jenkinsem, Ansiblem, Dockerem

Zadania:

  • Zbieranie wymagań i tworzenie analizy biznesowej w celu stworzenia specyfikacji technicznej dla nowych rozwiazań
  • Programowanie i rozwój aplikacji opartych o platforme iOS
  • Przygotowywanie oraz utrzymywanie testów automatycznych aplikacji mobilnych
  • Utrzymywanie rozwiązań Continous Integration/Continous Deployment
  • Poprawa jakości rozwiązań oraz procesów w obszarze kanałów elektronicznych

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Świetną atmosferę pracy
  • Owocowe środy
  • Wyjścia integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.