Power Media

iOS Designer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient będący jedną z największych firm w branży FinTech poszukuje do swojego zespołu doświadczonego iOS Developera. Firma dostarcza swoim klientom zaawansowane technologicznie platformy transakcyjne. Produkty dedykowane zarówno klientom instytucjonalnym, jak i prywatnym. Praca w oparciu o najnowsze technologie.

Do pracy przy flagowej aplikacji mobilnej potrzebujemy osoby posiadającej:

  • min. 2-letnie doświadczenie jako iOS Developer
  • biegłej znajomości narzędzi: GIT, Xcode, iTunes Connect, Cocoapods, Autolayout, Push Notifications
  • dobrej znajomości Swift, MVVN, Clean Code
  • praktykę w pisaniu testów jednostkowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum)
  • język angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Zadania:

  • projektowanie i programowanie aplikacji na platformę iOS
  • dbałość o poprawność i wydajność kodu źródłowego tworzonych aplikacji

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne warunki zatrudnienia: UoP/B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długofalową, bezpośrednią (nie outsorcing) współpracę
  • rozwój zawodowy (możliwość dofinansowania szkoleń/konferencji)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • opieka medyczna
  • karta multisport
  • platforma do nauki języka angielskiego
  • ogólnofirmowe i działowe spotkania integracyjne
  • elastyczne godziny pracy

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media