iOS/Android Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, którym jest duża, międzynarodowa firma z branży cukrowej (kapitał niemiecki), poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Aplikacji Mobilnych (iOS/Android). Firma ma siedziby w Niemczech, Belgii, Francji oraz w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław lub Ropczyce

Na tym stanowisku programista będzie odpowiedzialny za programowanie aplikacji mobilnych.

Firma posiada swój autorski produkt/program, przy którym pracują międzynarodowe zespoły. Produkt skierowany m.in dla plantatorów, rolników w całej Europie.

Wymagania:

1-2 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu aplikacji mobilnych (iOS/Android)

doświadczenie w REST lub GraphQL

wykształcenie wyższe kierunkowe

doświadczenie w pracy z biznesem

znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (codzienna praca)

Mile widziane:

doświadczenie w Flutter/Dart – dla osób chcących zdobyć doświadczenie, firma oferuje szkolenia

Klient oferuje:

Umowę o pracę i współpracę długofalową

pakiet szkoleniowy

stabilne miejsce pracy

paczki i bony świąteczne

wczasy pod gruszą

wyprawkę z okazji urodzenia dziecka

posiłki w firmie

prywatną opiekę medyczną

bogaty pakiet szkoleniowy

budżet sportowo- kulturalny

płaska struktura organizacyjna

elastyczne godziny pracy

premia roczna

deputat cukrowy

możliwość home office (w wymiarze 2-3 dni w tygdoniu)

szybki proces rekrutacyjny

Wymagane CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media