Inżyniera sprzedaży z j.angielskim – branża techniczna

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Gliwice
7-23-65934

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, oferującą szerokie portfolio nowoczesnych, kompleksowych rozwiązań i produktów technicznych, w związku z dalszym rozwojem grupy produktów i pozyskaniem nowych Klientów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na nowym stanowisku w polskich strukturach firmy: Inżyniera sprzedaży z j. angielskim – branża techniczna.

Zakres obowiązków:

- rozwój i budowanie długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami na terenie Polski (firmy produkcyjne, które wykorzystują w swoich procesach produkcyjnych roboty i manipulatory przemysłowe do malowania różnego rodzaju powierzchni; także centra R&D; biura konstrukcyjne, działy techniczne; producenci maszyn i urządzeń),
- aktywne kreowanie polityki sprzedaży, analiza rynku, współtworzenie strategii sprzedażowej, identyfikacja celów i priorytetów, profesjonalne doradztwo techniczne, pogłębianie i poszerzanie bazy klientów o nowe branże i zastosowania techniczne,
- ścisła współpraca oraz koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Klientami i zespołami R&D, marketingu, sprzedaży, księgowości, logistyki,
- tworzenie raportów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy w ramach realizacji korporacyjnej strategii sprzedażowej i marketingowej,
- prowadzenie projektów rozwoju nowych wyrobów i/lub rozwiązań dla Klienta.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (międzynarodowe środowisko pracy),
- doświadczenie w dziedziny sprzedaży produktów technicznych,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- otwartość na częściowo mobilny charakter pracy,
- prawo jazdy kategoria B.

Korzyści:
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- praca w oparciu o umowę o pracę,
- bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń,
- udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
- samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
- bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów technicznych,
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych,
- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy