Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżyniera budowy

Miejsce pracy: Nowogard

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem,
  • przygotowanie przedmiarów robót,
  • kierowanie pracą podległego zespołu,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz z podwykonawcami,
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy,
  • możliwość pracy w delegacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy .

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma budowlana, zajmująca się budową mostów, wiaduktów na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca