Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Wsparcie sprzedaży w zakresie oferowanych produktów
• Przygotowywanie projektów technicznych wdrożeń
• Implementacja produktów w infrastrukturze klienta
• Wykonywanie dokumentacji powykonawczych
• Wsparcie posprzedażowe

Wymagania

Pożądany profil Kandydata:

• Wykształcenie techniczne
• Znajomość systemów serwerowych: Microsoft Windows oraz Linux/UNIX
• Znajomość podstaw sieci komputerowych, (Ethernet, TCP/IP)
• Znajomość rozwiązań do wirtualizacji serwerów takich jak: VMware czy Citrix lub Microsoft
• Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z zakresu systemów backupu i archiwizacji lub systemów wysokiej dostępności.
• Znajomość produktów do tworzenia backupu danych takich jak Veritas, EMC, Commvault
• Znajomość rozwiązań macierzowych producentów takich jak: NetApp, HPE, HDS, DellEMC , QNAP
• Znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy, z realnym wpływem na całą organizację
• Ambitne i odpowiedzialne zadania
• Możliwość rozwoju i specjalistyczne szkolenia
• Pracę przy projektach dla największych firm w kraju

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj.

Prezentacja firmy

Technology Space S.A. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań, które mają na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems