Inżynier z j.angielskim - AutoCAD

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1103953

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie Gliwic poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Inżyniera ds. Ofertowania w branży produkcyjnej.

Zakres zadań:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Analiza zagadnień technicznych
  • Przygotowywanie prototypów
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Udzielani odpowiedzi na zapytania klientów
  • Obsługa zapytań ofertowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki to : Mechanika lub Inżynieria Materiałowa)
  • Doświadczenie w zakresie kalkulacji oraz wycen w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej w programie AutoCAD Mechanical i/lub Inventor
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji ma rynku oraz szeroki pakiet szkoleń.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy